Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

POZVÁNKA - Váš názor je pre nás dôležitý

POZVÁNKA - Váš názor je pre nás dôležitýVytlačiť
 

Váš názor je pre nás dôležitý

POZVÁNKA

Vážení spoluobčania,

pozývame Vás dňa 09.09. 2016 (piatok) o 17.00 h do MsKS, ul. J. Matušku (bývalý závodný klub na sídlisku Sever) na stretnutie za účelom dohodnutia spoločného postupu pri spracovaní dokumentu – Komunitný plán rozvoja sociálnych služieb mesta Bánovce nad Bebravou na roky 2017 –2023. 

Komunitný plán rozvoja sociálnych služieb na roky 2017 - 2023 ako kvalitný dokument môže vzniknúť iba ako výsledok diskusie mestského úradu, organizácií pôsobiacich na pôde mesta, štátnej správy a najmä vás – občanov. Je potrebné, aby vyjadroval náš spoločný názor a spoločnú identifikáciu problémov na riešenie.

K tomuto zámeru potrebujeme poznať vaše požiadavky, stanoviská a návrhy, nakoľko ich považujeme za dôležitý podklad k rozhodnutiam v samospráve.

Sociálna problematika je oblasťou, ktorá sa dotýka každého z nás, verím preto, že prejavíte záujem o spoločnú diskusiu. Správnym dialógom a odbornosťou sa nám podarí dosiahnuť ciele, ktoré budú skvalitňovať život v našom meste. Preto ako každý dobrý podnet, aj každý z vás je dôležitý.

Marián Chovanec

primátor mesta


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka