Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

POZVÁNKA - Váš názor je pre nás dôležitý

POZVÁNKA - Váš názor je pre nás dôležitýVytlačiť
 

Váš názor je pre nás dôležitý

POZVÁNKA

Vážení spoluobčania,

pozývame Vás dňa 09.09. 2016 (piatok) o 17.00 h do MsKS, ul. J. Matušku (bývalý závodný klub na sídlisku Sever) na stretnutie za účelom dohodnutia spoločného postupu pri spracovaní dokumentu – Komunitný plán rozvoja sociálnych služieb mesta Bánovce nad Bebravou na roky 2017 –2023. 

Komunitný plán rozvoja sociálnych služieb na roky 2017 - 2023 ako kvalitný dokument môže vzniknúť iba ako výsledok diskusie mestského úradu, organizácií pôsobiacich na pôde mesta, štátnej správy a najmä vás – občanov. Je potrebné, aby vyjadroval náš spoločný názor a spoločnú identifikáciu problémov na riešenie.

K tomuto zámeru potrebujeme poznať vaše požiadavky, stanoviská a návrhy, nakoľko ich považujeme za dôležitý podklad k rozhodnutiam v samospráve.

Sociálna problematika je oblasťou, ktorá sa dotýka každého z nás, verím preto, že prejavíte záujem o spoločnú diskusiu. Správnym dialógom a odbornosťou sa nám podarí dosiahnuť ciele, ktoré budú skvalitňovať život v našom meste. Preto ako každý dobrý podnet, aj každý z vás je dôležitý.

Marián Chovanec

primátor mesta


 
 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka