Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Piatky pre deti: Ejnarove dobrodružstvá – 30. 9. 2016

Piatky pre deti: Ejnarove dobrodružstvá – 30. 9. 2016Vytlačiť
 

Mestské kultúrne stredisko a Materské centrum Anjelikovo pozýva rodičov z deťmi po letnej prestávke na interaktívne divadelné predstavenie do Mestského kultúrneho strediska v piatok 30. septembra o 16:30 h.

Vstupné: 3 € (predpredaj: MsKS, MC Anjelikovo a Informačné centrum)

Ejnarove dobrodružstvá sú autorským divadelným predstavením pre deti. Jeho tvorcami sú Lukáš Števík a Miroslav Perniš, autorom hudby a zvukových efektov je Juraj Halaška. Príbeh rozpráva o chlapcovi Ejnarovi, ktorý nerád chodí do školy, nechce sa mu pomáhať rodičom a tráviť s nimi čas. Najradšej by sa stále hral hry na svojom počítači. Jedného dňa spoza velikánskej obrazovky vyjde Ingeborg – záhadná a mocná čarovná postava. Aby dal Ejnarovi výchovnú príučku a ukázal mu, ako veľmi svojich rodičov potrebuje, uväzní ich do škatule. Z nej sa budú môcť dostať, až keď sa naučí byť lepším. Ejnar sa vydáva do sveta, aby našiel a  priniesol Ingeborgovi dôkaz, že sa polepšil. Tu zažíva tie najzvláštnejšie stretnutia a dobrodružstvá. Podarí sa mu vyslobodiť svojich rodičov?

Dĺžka: 50 min. Dvaja herci, živá hudba.

Herci: Lukáš Števík, Dominik Gajdoš

Hudba: Juraj Halaška

Svetla: Matej Krátky


 
 

dnes je: 24.10.2019

meniny má: Kvetoslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka