Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

The Beatles Revival Band – 6.11.2016

The Beatles Revival Band – 6.11.2016Vytlačiť
 

The Beatles Revival Band z Kladna je jedna z najúspešnejších európskych revivalových skupín - vystupuje od roku 1996 a má za sebou viac ako 1700 úspešných koncertov a to nielen v Čechách ale i v Holandsku, Poľsku, Francúzsku, Maďarsku, na Slovensku a dokonca v rodisku legendárnej štvorice – severoanglickom Liverpoolu!

Kľúčom k tomuto obrovskému úspechu je nielen dokonalé naštudovanie a prevedenie každej z päťdesiatich skladieb, ktoré má skupina v repertoáru, ale i neuveriteľná fyzická a hlasová podobnosť členov skupiny so skutočnými Beatles. Perfektný image doplňujú štyri sady presných kópií kostýmov, v ktorých Beatles vystupovali, štýlové účesy a detailne okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členov na pódiu. Skupina používa jedine originálne vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatúru VOX, na ktorých hrali Beatles a vďaka tomu je dosiahnutý absolútne autentický zvuk.

Tešíme sa na nich v nedeľu 6. novembra 2016 v Mestskom kultúrnom stredisku. Začiatok koncertu je o 19:00 h.

Vstupné: 10 €

Predpredaj: MsKS, Informačné centrum a NS Atena

The Beatles Revival Band – 6.11.2016


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka