Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Krajší Sever – krajšie Bánovce

Krajší Sever – krajšie BánovceVytlačiť
 

Radi by sme vás informovali o postupe projektu Krajší Sever – krajšie Bánovce. Predkladá ho O.Z. BeeN, fungujúce pri MsKS, vyhlasovateľovi grantu Nadácii VÚB, v rámci výzvy Komunitné granty.

Rozhodnúť o jeho úspechu môžete len vy na stránke www.nadaciavub.sk/komunitne-granty

Stačí, ak na hore uvedenej stránke zvolíte Trenčiansky kraj, v ňom kliknete na náš projekt, zadáte svoje telefónne číslo na prijatie overovacieho kódu a odovzdáte hlas nášmu projektu.

Ak vás projekt zaujal, budeme radi, ak oslovíte aj ľudí vo svojom okolí, aby mu dali svoj hlas.

Za vašu podporu ďakujeme!

Cieľom tohto projektu je revitalizácia verejného priestoru v okolí budovy Mestského kultúrneho strediska nachádzajúcej sa práve tomto sídlisku. Konečným výstupom je vytvorenie malej športovo - oddychovej zóny pre obyvateľov bývajúcich v blízkom okolí, ale aj pre návštevníkov podujatí MsKS. Plánuje sa vybudovanie malého športového areálu s miestom pre stolný tenis, priestoru pre kultúrne podujatia s malým pódiom, vysadenia živého plotu a vybudovanie oddychovej zóny so zeleňou a lavičkami.

Projekt prešiel do druhého kola hodnotenia (z 222 projektov bolo vybratých 48, z ktorých bude definitívne podporených 24). Ďalší postup je taký, že v čase od 7.11. do 20.11. bude prebiehať verejné hlasovanie na stránke www.komunitnegranty.sk a projekt, ktorý získa najviac hlasov, bude podporený. Ide o čiastku 3000 €, ktorú by sme chceli investovať na nákup lavičiek, exteriérového stola na stolný tenis, zelene, vybudovania malého pódia, vybudovania chodníčkov a celkového spríjemnenia exteriéru MsKS.

Krajší Sever – krajšie Bánovce


 
 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka