Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Piatky pre deti: Pinokio - 27. 1. 2017

Piatky pre deti: Pinokio - 27. 1. 2017Vytlačiť
 

Staňte sa svedkami, ako sa z drevenej bábky stane dobrosrdečný a obetavý ozajstný chlapec! V piatok 27. januára o 16:30 h sa o Pinokiovi dozvedia všetky deti v Mestskom kultúrnom stredisku. Predpredaj lístkov začne od 9. januára 2017 priamo v MsKS a v MC Anjelikovo.

Pinokio je interaktívne bábkovo-činoherné divadelné predstavenie, ktorej námetom sa stala klasická rozprávka talianskeho autora detskej literatúry Carla Colldiho „Le avventure di Pinocchio“ z roku 1881. Naši kamaráti si s Pinokiom zaspievajú, zažijú veľké dobrodružstvo a vstúpia do atmosféry Talianska. Naučia sa základné informácie o tejto krajine aj so zameraním na životné prostredie i zopár talianskych slovíčok.

Modrá víla z krajiny Nezábudkovo poukáže na dôležitosť vedieť rozoznať dobro od zla, milo sa správať, neveriť cudzím ľuďom a hovoriť vždy pravdu. Spolu s ňou budú deti kúzliť a vyčarujú nielen dlhý nos za Pinokiove klamstvá.

Piatky pre deti: Pinokio - 27. 1. 2017


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka