Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Výzva mestského magistrátu

Výzva mestského magistrátuVytlačiť
 

Mestský úrad Bánovce nad Bebravou, týmto vyzýva podnikateľské subjekty - prevádzky obchodu a služieb, reštauračného alebo stravovacieho zariadenia, prevádzky s hudobnou produkciou, prevádzky reštauračného, pohostinského a zábavného charakteru bez hudobnej produkcie, prevádzky herní a kasín a ostatné prevádzky na dodržiavanie príslušného Všeobecne záväzného nariadenia (VZN) mesta č.52  o čase predaja, poskytovaní služieb a označení prevádzok. Zároveň novozriadené prevádzky, aby pred otvorením nahlásili údaje  potrebné k vyrúbeniu poplatku za komunálne odpady na oddelenie daní a poplatkov a oznámenie o čase predaja prevádzkového času a čas predaja v prevádzkach na oddelení životného prostredia, dopravy, obchodu a služieb.

Prevádzky sú o.i. v zmysle VZN č.52 povinné písomne oznámiť prechodné uzatvorenie prevádzky, ukončenie činnosti prevádzky, resp. jej zrušenie, kde je prevádzkovateľ povinný neodkladne, najneskôr sedem dní pred zrušením prevádzkarne, písomne informovať mesto.

Na základe vyššie uvedeného budú v prevádzkach priebežne vykonávané kontroly za účelom dodržiavania príslušných VZN mesta.

                                                                                  Tlačová správa


 
 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka