Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Bude v Bánovciach ambulantná pohotovosť?

Bude v Bánovciach ambulantná pohotovosť?Vytlačiť
 

Len nedávno Slovenskom rezonovala správa o návrhu ministerstva zdravotníctva o zmenách v ambulantnej pohotovostnej službe.
V pondelok 13. februára 2017 primátor mesta Marián Chovanec v tejto súvislosti  požiadal o stretnutie riaditeľku nemocnice v Bánovciach nad Bebravou Minu Bobockú.
Riaditeľka nemocnice deklarovala záujem zachovať ambulantnú pohotovosť a súhlasí s názorom Asociácie nemocníc Slovenska, že návrh ministerstva nie je dobrou správou pre pacientov.
Spolu s primátorom dohodli spoločný postup v snahách  o zachovanie LSPP v našom meste a regióne. V prípade, ak návrh ministerstva, ktorý je v súčasnosti v pripomienkovom konaní, schváli Národná rada SR, pohotovosť po novom by mala fungovať od 1. 4. 2018.
Primátora zarazil v návrhu ministerstva predovšetkým fakt, že nepočíta s ambulantnou pohotovosťou pre deti a dorast, hoci v bánovskej nemocnici je fungujúce pediatrické oddelenie.


 
 

dnes je: 18.6.2019

meniny má: Vratislav

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka