Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Štatistické zisťovanie - ŠÚ SR

Štatistické zisťovanie - ŠÚ SRVytlačiť
 

Štatistický úrad Slovenskej republiky – pracovisko v Banskej Bystrici oznamuje občanom, že Mesto Bánovce nad Bebravou bolo zaradené medzi mestá a obce, v ktorých bude Štatistický úrad Slovenskej republiky uskutočňovať zisťovania o príjmoch a životných podmienkach domácností  (EU SILC). Zisťovanie sa v našom meste  uskutoční

od 10. apríla do 29. mája  2017

Cieľom tohto zisťovania je vytvoriť spoločný rámec na systematickú tvorbu štatistík krajín Európskej únie. Táto štatistika bude kľúčovým zdrojom údajov o stave životnej úrovne obyvateľstva na Slovensku a v krajinách Európskej únie.

Pracovník poverený funkciou opytovateľa je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. V prípade akýchkoľvek informácií kontaktujte Ing. Zuzanu Kolárovcovú na telefónnom čísle 032/7460292.

Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, budú anonymné a použité výlučne na štatistické účely.

 

 

Štatistický úrad Slovenskej republiky – pracovisko v Banskej Bystrici oznamuje občanom, že Mesto Bánovce nad Bebravou bolo zaradené medzi mestá a obce, v ktorých bude Štatistický úrad Slovenskej republiky uskutočňovať zisťovania o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov (IKT). Zisťovanie sa v našom meste  uskutoční

od 20. apríla do 31. mája  2017

Výsledky zo zisťovania IKT budú slúžiť na posúdenie vývoja v oblasti informačných a komunikačných technológií na Slovensku, ale aj pri medzinárodnom porovnávaní.

Pracovník poverený funkciou opytovateľa je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. V prípade akýchkoľvek informácií kontaktujte Ing. Zuzanu Kolárovcovú na telefónnom čísle 032/7460 292.

Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, budú anonymné a použité výlučne na štatistické účely.


 
 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka