Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

OZNAM - Aktuálne informácie k dieselagregátu

OZNAM - Aktuálne informácie k dieselagregátuVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou, na základe opakovaných podnetov občanov mesta  a poslancov MsZ, oslovilo vo veci dieselagregátu na Ul. Svätoplukova, obe zainteresované spoločnosti. Obdržalo nasledovnú odpoveď ohľadom zistenia termínu napojenia objektu OG PRIMUM v Bánovciach nad Bebravou na Ul. Svätoplukova na elektrickú energiu:

Zo strany oboch firiem – ZSE distribúcia, a.s., aj Primum, s.r.o., je enormná snaha túto záležitosť čo najrýchlejšie vyriešiť. Avšak ide o zdĺhavý proces z hľadiska komplikovaného technického riešenia, zosúladenia termínov jednotlivých prác a v neposlednom rade zosúladenia kvalifikovaných pracovníkov.  Zo strany ZSE bolo prisľúbené napojenie na elektrickú energiu v priebehu 20. týždňa.

V záujme rýchleho doriešenia tohto problému, plánuje mesto osloviť Úrad verejného zdravotníctva v Trenčíne, aby vykonal meranie hlučnosti a vydal k predmetnej veci rozhodnutie.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka