Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Blahoželanie primátora ku Dňu matiek

Blahoželanie primátora ku Dňu matiekVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMilé mamičky, babky a prababičky.

14. mája mám v kalendári poznačený mimoriadne dôležitý deň. Deň matiek. Považujem ho skutočne za jeden z najdôležitejších dní v roku, počas ktorého si máme opäť uvedomiť, ako dôležitá je matka v živote každého z nás. Ona je totiž tým najdôležitejším človekom, ktorému vďačíme, že sme tu. Nosila nás s láskou, a často aj so strachom, pod srdcom, lebo tak tehotenstvo, ako aj materstvo, nie je jednoduché poslanie v tomto svete.

Niektorí možno dodnes nosia v srdci výčitky, ale treba si uvedomiť, že nikto z nás nie je dokonalý. Ani matka, lebo aj ona je len človek a má právo na nejaké chyby. Ale práve preto si máme aspoň raz v roku uvedomiť všetky jej námahy, slzy, bolesti, ale najmä lásku, vďaka ktorej sme tu.

Milé mamičky, zo srdca vám úprimne prajem, aby sa všetka vaša láska ukázala, počas Dňa matiek, v podobe zázraku, ktorý bude navždy žiariť vo vašich srdciach. Prajem vám veľa  lásky, zdravia, úspechov, radosti a každodennej rodinnej pohody. A to všetko, s vašim dovolením, prajem na tejto stránke aj mojej mame. ĎAKUJEM VÁM.

S úctou
Marián Chovanec

primátor mesta


 
 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka