Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Opatrenia mesta k letným horúčavám

Opatrenia mesta k letným horúčavámVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou informuje občanov, že počas aktuálnych letných horúčav, pre dodržiavanie pitného režimu,  zabezpečilo sponzorsky pitnú vodu z cisterny umiestnenej na Nám. Ľ. Štúra. K dispozícii je tiež pitná voda zo studne pred Okresným úradom.  Súčasne je zabezpečená aj v Kancelárii prvého kontaktu, ktorý sa nachádza vo dvore budovy mestského úradu. Mesto ďalej zabezpečilo polievanie ulíc vodou kvôli ochladzovaniu prostredia.

V súvislosti s aktuálnymi vysokými teplotami, vyzýva k ohľaduplnosti najmä k starším a osamelo žijúcim osobám. Sociálne oddelenie si v tejto oblasti plní svoje povinnosti, ale výzvu k pomoci považuje za svoju morálnu povinnosť.

Taktiež upozorňuje majiteľov psov (najmä deti a mládež), aby sa vyhýbali ich dlhému venčeniu počas najvyšších teplôt a zabezpečili im stály prísun čerstvej a chladnej vody.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka