Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Nezákonne vyvesený politický baner

Nezákonne vyvesený politický banerVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou, v záujme zákonnosti riešenia porušenia Všeobecne záväzného nariadenia mesta č. 84, informuje občanov o stanovisku k veci nepovoleného umiestnenia politického baneru na nájomnom dome mesta na ul. Svätoplukova. Súčasne tak reaguje na podnety občanov k predmetnej veci.

Mesto Bánovce nad Bebravou v súlade s § 6, ods. 1 a § 11, ods. 4, písm. g) zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov vydalo Všeobecne záväzné nariadenie Mesta Bánovce nad Bebravou č. 84 o podmienkach prenájmu nájomných bytov bežného štandardu na ul. Svätoplukova v Bánovciach nad Bebravou.

Občan, ktorý užíva nájomný byt, vyvesil baner politickej strany bez povolenia. Takéto konanie nie je v súlade s nájomnou zmluvou, ani so Všeobecne záväzným nariadením mesta. Taktiež nebolo žiadnemu z nájomníkov povolené, aby uvádzali sídlo akejkoľvek politickej strany na adrese nájomného domu mesta.

Mesto Bánovce nad Bebravou postupuje vo veci zákonne a vyvodilo voči nájomníkovi dôsledky aj kvôli opakovanému, t.j. dvojnásobnému rušeniu nočného kľudu v tomto byte. Nie je preto pravdou, že mesto uvedené priestupky neeviduje alebo nepostihuje. Akékoľvek zavádzanie nájomníka na sociálnych sieťach považuje za prejav svojvôle a obhajovania nezákonných aktivít.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 24.10.2019

meniny má: Kvetoslava

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka