Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Hľadajú majiteľa vraku motorového vozidla

Hľadajú majiteľa vraku motorového vozidlaVytlačiť
 

Fotografia vraku motorového vozidlaMestská polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o spoluprácu pri nájdení majiteľa vraku motorového vozidla, ktoré je odstavené pri garážach na Sídlisku Sever. Uvedené vozidlo sa stáva čoraz častejšie terčom vandalov, ktorí ho značne demolujú, čím znečisťujú ostatné okolie.
Vyzývame preto majiteľov susediacich garáží, aby meno majiteľa oznámili buď na mestskú políciu alebo na mestský úrad. Časti tohto nepojazdného vraku môžu totiž čoskoro poškodiť pneumatiku aj ich vozidla.

Mestská polícia sa súčasne obracia s výzvou na majiteľa uvedeného vraku, aby ho urýchlene odstránil. Je v záujme každého z nás, aby takýmto nezodpovedným konaním, nevznikali príležitosti k vzniku kriminality v danej lokalite.

Napriek tomu, že hliadková činnosť v blízkosti garáží je zabezpečená, a napomáha im aj koordinátor prevencie kriminality MsÚ, nie je personálne možné, aby tam bola zriadená neustála kontrola. Veríme preto, že spolupráca je v tejto veci obojstranne žiaduca a problém bude bezodkladne vyriešený.

Oznámenie majiteľa je možné aj anonymne, na bezplatnej telefónnej linke č. 159. Za spoluprácu vopred ďakujeme.

MsP


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka