Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Porucha na vodovode na sídlisku Dubnička

Porucha na vodovode na sídlisku DubničkaVytlačiť
 

Mesto_Banovce_nad_Bebravou.jpg

Mesto Bánovce nad Bebravou oznamuje občanom, že registruje poruchu vodovodu na sídlisku Dubnička. Správca vodovodu intenzívne pracuje na odstránení poruchy. Predpoklad a prísľub je, že v popoludňajších hodinách bude už odstránená.

Vzniknutým problémom sa osobne zaoberá aj primátor mesta Marián Chovanec, napriek tomu, že túto povinnosť má prevádzkovateľ vodovodu. Včera riešil vzniknuté problémy kvôli alibistickým postojom niektorých kompetentných až do neskorých nočných hodín. Aktuálne osobne zabezpečil cisterny s pitnou vodou.

Primátor v tejto veci vyjadril presvedčenie, že kompetentní poruchu dnes odstránia. Súčasne ubezpečuje občanov, že na celú vec dohliada a snaží sa, aby už žiadne problémy nenarušovali tieto predvianočné dni.

V súvislosti s odstraňovaním havárie vodovodného potrubia na sídlisku Dubnička ďalej oznamujeme, že mesto už zabezpečilo pitnú vodu v cisternách pre postihnuté domácnosti. Cisterny budú k dispozícii postupne na jednotlivých uliciach. Prvá cisterna bude na Starej Husitskej, presunie sa na Svätoplukovu. Ďalšia bude umiestnená na parkovisku na ul. Cyrila a Metoda. Cisterny budú k dispozícii do odstránenia havárie.

Ďakujeme občanom za trpezlivosť a prosíme o vzájomnú toleranciu a rešpektovanie aj pri odbere vody.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka