Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Súťaž: Do práce na bicykli

Súťaž: Do práce na bicykliVytlačiť
 

Logo súťažeMesto Bánovce nad Bebravou sa aj tento rok zapojilo do súťaže „Do práce na bicykli“. Ide o národnú kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách. Súčasne tiež vyzvať samosprávy na Slovensku, aby vytvárali kvalitné podmienky pre ekologické druhy dopravy v meste, motivovať zamestnávateľov, aby budovali vo svojich sídlach vhodné podmienky pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a motivovať zamestnancov, aby viac používali túto formu alternatívnej dopravy pri každodennom cestovaní do práce. Vyhlasovateľom súťaže je národný cyklokoordinátor Peter Klučka a Ministerstvo dopravy a výstavby SR.

Súťaž je určená pre všetkých obyvateľov slovenských miest, ktorí sa v termíne od 1. marca do 5. mája 2018, v zmysle štatútu súťaže, zaregistrujú na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu Na uvedenej stránke nájdete ostatné potrebné informácie.

Zdroj: www.dopracenabicykli.eu

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka