Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Reakcia mesta na zavádzajúce informácie

Reakcia mesta na zavádzajúce informácieVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou reaguje na zavádzajúcu fámu o tom, že údajne ruší materskú školu. Ako už nedávno informovalo, v materskej škole 9. mája prebieha celková rekonštrukcia, na ktorú mesto získalo finančné prostriedky z fondov Európskej únie. Nejde teda o jej rušenie, ale rekonštrukciu.

Termín týchto prác však nebolo možné ovplyvniť, preto boli ihneď zabezpečované náhradné miesta pre deti. Nakoľko však nie je k dispozícii toľko voľných miest, mesto poprosilo tie matky, ktoré sú nezamestnané alebo na materskej dovolenke, aby svoje deti na určitý čas nedávali do škôlky. S rovnakou požiadavkou sa obrátilo aj na tých rodičov, ktorí si môžu zabezpečiť opatrovanie dieťaťa dočasne buď doma alebo v inej materskej škole. Rekonštrukčné práce totiž vyžadujú dočasné zníženie kapacity detí, keďže v jej častiach prebiehajú úpravy. Po úprave priestorov bude materská škola pokračovať opäť s plnou kapacitou detí. Požiadavka daná rodičom je len v záujme bezpečia detí, ktoré si tak môžu užívať lepší priestorový „komfort“ v inom prostredí. Za ústretovosť rodičom týmto ďakujeme.

Mesto sa z uvedeného dôvodu obracia na občanov, aby nepodliehali zavádzajúcim fámam a nešírili ich. Rozumnejšie je obrátiť sa vždy o relevantnú informáciu priamo na mestský úrad a nie na dezinformátorov a šíriteľov fám na sociálnych sieťach.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka