Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Rekonštrukcia ciest a chodníkov je v pláne už o mesiac

Rekonštrukcia ciest a chodníkov je v pláne už o mesiacVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouDňa 10. mája 2018 bol úspešne ukončený 5-mesačný proces výberu dodávateľa na stavbu „Rekonštrukcia komunikácií na území mesta Bánovce nad Bebravou“. Víťazným uchádzačom sa stala spoločnosť Eurovia, a.s. Košice, ktorá v uvedený deň podpísala s mestom záväznú zmluvu.

V závislosti od získania všetkých vyjadrení dotknutých správcov sietí, ako aj ODI, by mali práce začať už v prvých týždňoch júna 2018. V zmysle predbežného harmonogramu prác pôjde o rekonštrukcie ulíc K priehrade, Novomeského a Husitská nová. V priebehu júla budú nasledovať ulice Moyzesova, Matice slovenskej a Alexandra Dubčeka. V auguste budú rekonštruované ulice Hollého a Mojmírova. Práce na „hlavnom ťahu“ na uliciach A. Hlinku a Sládkovičova sú naplánované priebežne, pričom s úpravami chodníkov sa začne počas júna a opravy vozovky budú realizované počas prázdnin.

Z uvedených dôvodov budú nutné dopravené obmedzenia, preto prosíme najmä vodičov o trpezlivosť a rešpektovanie dočasných zmien v cestnej premávke. O presných termínoch prác, prípadných uzáverách alebo obchádzkových trasách, bude mesto občanov včas informovať.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 18.6.2019

meniny má: Vratislav

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka