Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Prevádzka materských škôl počas letných prázdnin

Prevádzka materských škôl počas letných prázdninVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou oznamuje rodičom, že počas letných prázdnin bude obmedzená prevádzka materských škôl v pôsobnosti mesta. Materské školy budú v prevádzke prvé dva týždne od 02. 07. 2018 do 13. 07. 2018. V mesiaci august budú v prevádzke všetky (okrem MŠ Horné Ozorovce) od 20. 08. 2018 do 31. 08. 2018 a plynule budú pokračovať v novom školskom roku.

Dôvodom obmedzení je nutnosť prispôsobenia sa nevyhnutným údržbám na budovách materských škôl. Aktuálne sa realizuje projekt na Ul. 9. mája. V ostatných budú prebiehať pravidelné údržbárske práce.

Materské školy na území mesta Bánovce nad Bebravou patria do sústavy škôl a školských zariadení, lebo sú zaradené v sieti MŠVVaŠ SR. Hoci nie je návšteva materskej školy povinná, ako napr. školská dochádzka v základnej škole, pre deti je zabezpečená výchovná činnosť počas celého roka. Na základe porady, zástupkyne primátora a prednostky mestského úradu s riaditeľkami týchto škôl, bolo dohodnuté obmedzenie prevádzky. Počas júla a augusta v závislosti od počtu detí. Ďalšie informácie sú v kompetencií jednotlivých riaditeliek, ktoré rodičov už priebežne informujú.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka