Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Možnosť pripojiť sa na verejnú kanalizáciu

Možnosť pripojiť sa na verejnú kanalizáciuVytlačiť
 

Logo Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti a.s. Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s., OZ Topoľčany, Vám oznamuje, že od 07. 05. 2018, je možnosť pripojiť sa na verejnú kanalizáciu vybudovanú v rámci projektu Sever - odvedenie odpadových vôd v Bánovciach nad Bebravou, časť Malé Chlievany, Horné Ozorovce a Dolné Ozorovce.

Pripojenie na verejnú kanalizáciu je možné po splnení technických podmienok pripojenia. Technické podmienky pripojenia tvoria prílohu tohto oznamu. Žiadateľ o pripojenie na verejnú kanalizáciu, sa môže pripojiť na verejnú kanalizáciu, len na základe písomnej zmluvy uzatvorenej s vlastníkom verejnej kanalizácie. Za týmto účelom je potrebné vyplniť priložené tlačivo „Aktualizácia údajov odberateľa/producenta“.

Vyplnenú a podpísanú Aktualizáciu údajov môžete doručiť ZsVS, a.s. nasledovnými spôsobmi:

• poštou použitím priloženej odpovednej obálky (bez poplatku)

• osobným odovzdaním v ZsVS, a.s, Výrobno-prevádzkové stredisko Bánovce nad Bebravou, Trenčianska cesta 1053/19

V prípade otázok Vám radi pomôžu pracovníci ZÁKAZNÍCKEHO CENTRA v Topoľčanoch, na telefónnych číslach: 038/5367126, 038/5367132, 038/7464306, 038/5367111.

V prílohe sú materiály na stiahnutie.

Tlačová správa


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka