Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike v okolí Bánoviec

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike v okolí BánoviecVytlačiť
 

Klub xRoad Bánovce nad Bebravou a TJ Slávia športové gymnázium Trenčín organizujú  Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike. Toto významné cyklopodujatie sa bude konať vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja a mesta Bánovce nad Bebravou.

V sobotu 28. 7. 2018 je od 13:00 h pripravená časovka jednotlivcov v obci Podlužany po obec Timoradza. Premávka na trati pretekov bude obmedzená, prejazd bude povolený v čase od 14:30 do 15:30 h. Aby sme všetci prispeli k hladkému priebehu pretekov, prosíme o dodržiavanie pokynov polície a organizátorov.

V nedeľu 29. 7. 2018 je naplánovaný pretek jednotlivcov aj z kategórie Elite v obci Zlatníky so štartom o 10:00 h. Okruh je dlhý 21 km a prechádza obcami Zlatníky, Cimenná, Držkovce, Dvorec, Veľké Chlievany, Otrhánky, Halačovce, Pochabany, Hoste a končí v Zlatníkoch. Premávka bude povolená len v smere okruhu a verejná autobusová doprava počas pretekov nebude premávať. Očakávame viac ako 450 štartujúcich nielen zo Slovenska ale aj zahraničia, nebudú chýbať ani známe tváre slovenského pohára. Príďte podporiť domácich pretekárov a užiť si pekný športový víkend s majstrovskou cyklistikou. 

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike v okolí Bánoviec


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka