Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Stanovisko vedenia mesta k termínu verejnej schôdze v Horných Ozorovciach

Stanovisko vedenia mesta k termínu verejnej schôdze v Horných OzorovciachVytlačiť
 

Fotografia budovy mestského úraduDňa 22. augusta 2018 doručil mestu predseda Občianskeho výboru mestskej časti Horné Ozorovce p. Juraj Pastorek pozvánku na verejnú schôdzu, ktorá sa uskutoční dňa 31. augusta 2018 o 18,00 hod v sále  KD Horné Ozorovce. Počas odovzdania pozvánky bol  však predseda OV požiadaný o zmenu termínu, pretože už niekoľko dní mesto na svojom webe avizovalo, že mestský úrad bude z technických príčin zatvorený.

V uvedenom čase budú všetci zamestnanci úradu čerpať dovolenku. Informácia o uzatvorení úradu bola s časovým predstihom uverejnená v Bánovských novinách a súčasne umiestnená aj na vstupných dverách do budovy. Dovolenku v tom čase čerpá primátor mesta, zástupkyňa i prednostka a budú v tom čase odcestovaní.

Keďže p. poslanec Pastorek nesúhlasil so  zmenou termínu, oslovilo mesto člena výboru p. Jaroslava Saba, ktorý tiež považoval zmenu termínu stretnutia za nemožnú. V predmetnej veci dalo mesto dostatočný časový priestor na oboznámenie občanov a zosúladenie termínov tak, aby sa zástupcovia mesta mohli verejnej schôdze zúčastniť. Navrhnutie k diplomatickému riešeniu, aby sa dosiahlo korektné a objektívne riešenie, nenašlo však ochotu zainteresovaných. Z uvedeného dôvodu sa vedenie mesta všetkým občanom za neúčasť ospravedlňuje. Vedenie mesta ako aj odborné útvary úradu sú ale pripravené odpovedať na všetky relevantné otázky týkajúce sa nielen tém programu verejnej schôdze. Za pochopenie ďakujeme.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka