Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Mesto zrealizuje III. ročník odborného školenia pre pedagógov

Mesto zrealizuje III. ročník odborného školenia pre pedagógovVytlačiť
 

Logo spolupracujúcej mimovlánej organizácie OZ-SPKMesto Bánovce nad Bebravou, v spolupráci s mimovládnou organizáciou OZ – spoločne proti kriminalite (OZ-SPK), zrealizuje dňa 19. septembra 2018 už III. ročník odborného školenia pre pedagógov v regióne Bánovce nad Bebravou. Dohodli sa na tom primátor mesta Marián Chovanec a výkonná riaditeľka OZ-SPK Anna Ondrušíková. Ide o súčasť aktivít mesta zameraných na spoluprácu v oblasti prevencie kriminality v regióne.

Témami tohtoročného školenia bude drogová prevencia v školách a prevencia rizík na internete a na sociálnych sieťach. Pedagógovia sa oboznámia s účinnými preventívnymi opatreniami a získajú nové informácie z uvedenej problematiky. Záštitu nad odborným školením prevzal opäť primátor Marián Chovanec, pričom materiály zabezpečí mimovládna organizácia OZ –SPK.

Organizátori oznamujú, že školenie je bezplatné a uskutoční sa v priestoroch zasadacej miestnosti Mestského úradu v Bánovciach nad Bebravou od 12.00 hod. (Vchod od ul. Farská).

Záujemcovia z radov pedagógov sa môžu prihlásiť ešte do 18. septembra na tento e-mail: miroslav.schlesinger@banovce.sk

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka