Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Silný vietor vyvrátil niekoľko stromov

Silný vietor vyvrátil niekoľko stromovVytlačiť
 

V dôsledku veľmi veterného počasia, ktoré zasiahlo územie Slovenska v posledné októbrové dni, došlo v meste k poškodeniu niekoľkých stromov. Nápor vetra, ktorý podľa informácií SHMÚ dosahoval v nárazoch miestami až 85 km/h, nevydržali najmä ihličnaté dreviny s plytkou koreňovou sústavou.

vyvrátené stromy na ulici TajovskéhoNásledky kalamity sa v utorok 30. októbra 2018 v skorých ranných hodinách odstraňovali najmä na ulici J. G. Tajovského za výškovým bytovým domom, kde vyvrátilo tri stromy. Aby sa predišlo ďalšiemu ohrozeniu a možným škodám, bol odstránený aj ďalší nebezpečne sa nakláňajúci smrekovec.

Zasahovalo sa aj na ulici A. Hlinku, kde bolo potrebné odstrániť dva smreky, jeden už vyvrátený a ďalší poškodený, ktorý bol tiež vyhodnotený ako ohrozujúci. V blízkosti materskej školy na ulici Hollého sa zlomila okrasná čerešňa, ktorá bola taktiež asanovaná.

 


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka