Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Zapaľovanie adventných sviec - 1.-22. 12. 2018

Zapaľovanie adventných sviec - 1.-22. 12. 2018Vytlačiť
 

S blížiacim sa obdobím adventu a v duchovnej príprave na sviatky Vianoc si môžu obyvatelia Bánoviec opäť vychutnať spoločné stretnutia pri slávnostnom zapaľovaní adventných sviečok na námestí. Adventný veniec bude tak ako minulý rok osadený na fontáne za Kostolom Najsvätejšej trojice.

Sviečky sa budú zapaľovať vždy v predvečer adventnej nedele o 19:00 hod. V sobotu 1. decembra zažnú prvú sviecu spoločne primátor Marián Chovanec s katolíckym farárom Stanislavom Garajom za sprievodu Spoločenstva AVE.

Nasledujúcu sobotu sviečku zapáli farár apoštolskej cirkvi Rastislav Vimpeľ s farským mládežníckym spevokolom, v ďalšom týždni evanjelická farárka Renáta Madzinová s učiteľským spevokolom ZUŠ DK a v predvečer zlatej nedele katolícky farár Stanislav Garaj s vystúpením folklórneho súboru Drienovec.

 

plagat advent


 
 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka