Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Krabica zo srdca

Krabica zo srdcaVytlačiť
 

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Znie výzva novej kampane, ktorej cieľom je obdarovať na Vianoce seniorov v domovoch dôchodcov. Zapojili sa i organizácie v našom meste, ktoré vyzbieranými darčekmi obdarujú seniorov v sociálnych zariadeniach v Bánovciach n. B. a v Kšinnej.

Cieľom nie je darovať drahé veci, hlavnou myšlienkou je obdarovať osamelých, priniesť niečo výnimočné do často stereotypných dní seniorov, postarať sa o milé prekvapenie a potešiť maličkosťou pod stromček.

Je to jednoduché:

  • Ak máte záujem zapojiť sa a potešiť seniorov umiestnených v zariadení, naplňte škatuľu od topánok darčekmi, ktorými by ste chceli potešiť seniora (napr. kniha, papuče, medovníky, čokoláda, krížovky, čaj, šálka, vianočná pohľadnica...), balík môže byť určený obsahom pre babku alebo dedka alebo neutrálny.
  • Balík môžete ozdobne zabaliť, ale tak, aby sa mohol otvoriť kvôli kontrole (čiže zvlášť spodok a zvlášť vrchnák škatule).
  • Kontaktujte pani PhDr. Eriku Slamkovú, tel. č.: 0918 724 240, ktorá je kontaktnou osobou pre túto akciu a postará sa o doručenie balíkov k seniorom.

 

plagát akcie

 


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka