Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Záver rekonštrukčných prác na cestách

Záver rekonštrukčných prác na cestáchVytlačiť
 

V súvislosti s rekonštrukciou ciest a chodníkov v našom meste prebehol vo štvrtok 29. novembra 2018 kontrolný deň s cieľom zhodnotenia výsledného stavu rekonštrukčných prác a naplánovania posledných potrebných úkonov.

K dátumu kontrolného dňa sa ukončilo asfaltovanie chodníka na ulici A. Dubčeka. Pred bytovým domom na ulici Matice slovenskej bola predĺžená odstavná plocha pre vozidlá a dobudovaná plocha pre smetné nádoby, aby sa zabezpečila lepšia dostupnosť pre vozidlá na zber komunálneho odpadu. Stojisko sa predtým nachádzalo za bytovým domom. Na oboch spomínaných uliciach bolo vyznačené vodorovné dopravné značenie. Na sídlisku Dubnička zostáva dobudovať plánovanú odstavnú plochu pred bytovým domom na ulici A. Dubčeka, ktorá bude zo zámkovej dlažby. Predpokladá sa, že výkopové práce začnú už v nasledujúcom týždni.

K viacerým úpravám dochádza i na ulici Hollého, kde zatiaľ prebehla výmena cestných obrubníkov. V dôsledku vybudovania novej odstavnej plochy bolo potrebné odstrániť niektoré stromy. V tejto súvislosti bude sčasti osadené aj nové oplotenie materskej školy. Kvôli silným mrazom, ktoré nastali v posledné novembrové dni, bolo pozdržané frézovanie vozovky a položenie nového asfaltu na cestu i chodník.   

V rámci vyvolaných investícií spoločnosť Eurovia SK zrealizuje i uzavretie prejazdu pri predajni Lidl a pri Motoreste Eso.

Kontrolný tím zhodnotil, že záverečné práce budú pokračovať v závislosti od poveternostných podmienok s predpokladaným ukončením v polovici mesiaca december.


 
 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka