Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Štatistické zisťovanie - oznam

Štatistické zisťovanie - oznamVytlačiť
 

Štatistické zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií

logotyp_susr_SK_farba.pngŠtatistický úrad Slovenskej republiky (ŠÚSR) oznamuje, že od 17. apríla do 31. mája 2019 sa uskutoční štatistické zisťovanie vo vybraných domácnostiach v našom meste. Predmetom bude zisťovanie úrovne vybavenia domácností informačnými a komunikačnými technológiami a úroveň znalostí a zručností využitia týchto technológií.

V tomto období vybrané domácnosti v meste navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré domácnosti v rámci zisťovania poskytnú sa nezverejňujú a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Za ochranu dôverných aj osobných údajov zodpovedá ŠÚ SR.

ŠÚSR v súlade s projektom EÚ realizuje v roku 2019 Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov (IKT). Do zisťovania bolo vybraných viac ako 160 obcí a takmer 4600 domácností. Výsledky zo zisťovania IKT budú slúžiť na posúdenie vývoja v oblasti informačných a komunikačných technológií na Slovensku, ale aj pri medzinárodnom porovnávaní.


 
 

dnes je: 18.6.2019

meniny má: Vratislav

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka