Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

5. výročie tragickej udalosti v Polomke

5. výročie tragickej udalosti v PolomkeVytlačiť
 

Mesto Bánovce nad Bebravou si pripomenie 5. výročie tragickej udalosti v Polomke, ktorá sa stala 21. februára 2009, pri ktorej zahynulo 12 ľudí.

Zriadením symbolického pietneho miesta pred budovou mestského úradu občania budú môcť zapáliť sviečku a spomenúť si na obete tejto tragédie.

V sobotu 22.2.2014 o 9.00 h sa uskutoční kladenie vencov k pamätníku tragédie v obci Polomka, ktorého sa zúčastní primátor mesta Bánovce nad Bebravou Marián Chovanec a starosta obce Polomka Ing. Ján Lihan. O 10.00 sa zúčastnia svätej omše, ktorá sa bude slúžiť v kostole za obete tragédie.

Spomienka na obete tragédie bude zverejnená aj na stránkach Bánovských novín.

Tragédia, ktorá sa stala, sa hlboko dotkla všetkých občanov mesta Bánovce nad Bebravou ako aj okolitých obcí, z ktorých pochádzali obete tejto tragickej dopravnej nehody. Stále to pokladáme za čerstvú udalosť, s ktorou sa nedá jednoducho zmieriť ani s odstupom času.

Ľudia, ktorí pred 5 rokmi tragicky zahynuli stále zostávajú v našich spomienkach, pretože boli súčasťou nášho mesta. Môžeme len vysloviť želanie, aby sa už takéto tragické udalosti v našom meste neopakovali.


 
 

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka