Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Verejné prerokovanie doplnkov územného plánu

Verejné prerokovanie doplnkov územného plánuVytlačiť
 

V stredu 9. apríla sa v spoločenskej sále mestského kultúrneho strediska uskutočnilo verejné prerokovanie návrhu Zmien a doplnkov č. 6 Územného plánu mesta. Na prerokovaní v úvode všetkých prítomných privítal primátor mesta Marián Chovanec. Doplnky a zmeny k platnému územnému plánu prišli prítomným odprezentovať spracovatelia územného plánu zo spoločnosti AGS Ateliér Prievidza spolu s pracovníkmi mestského úradu. Vedúci ateliéru Ing. arch. Szalay sa postupne venoval jednotlivým navrhovaným zmenám a podrobne ich popísal. Záujem o verejné prerokovanie prejavili okrem obyvateľov mesta aj zástupcovia firiem na území mesta, starostovia obcí a poslanci MsZ. V diskusii sa prítomní vyjadrovali k jednotlivým navrhovaným územiam a zaujímali ich otázky týkajúce sa odňatia poľnohospodárskej pôdy, chránených území v zónach, kde je plánovaná individuálna a komplexná bytová výstavba, a možnosti prekládky inžinierskych sietí z jednotlivých území.
Na základe verejnej vyhlášky a prostredníctvom oznamov v mestskom rozhlase, v Bánovských novinách, na úradnej tabuli a na webovom sídle mesta má verejnosť možnosť podávať pripomienky k návrhu doplnkov k územnému plánu až do 28. apríla na adresu mestského úradu:
Mestský úrad Bánovce nad Bebravou
Oddelenie výstavby a územného plánovania
Námestie Ľ. Štúra 1/1
957 01  Bánovce nad Bebravou


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka