Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Do práce na bicykli 2016 - registracia do 26. 4. 2016!

Do práce na bicykli 2016 - registracia do 26. 4. 2016!Vytlačiť
 

Po úspešnej realizácii predchádzajúcich dvoch ročníkov, aj tento rok vyhlásil národný cyklokoordinátor v spolupráci s Občianskou cykloiniciatívou Banská Bystrica  celonárodnú súťaž pod názvom „Do práce na bicykli“, ktorá podporuje pravidelné dochádzanie do práce na bicykli.

Hlavným cieľom súťaže je podporiť rozvoj trvalo udržateľnej mobility v mestách a využívanie bicykla ako dopravného prostriedku na prepravu po meste. Naše mesto v uplynulom roku úspešne reprezentovalo 8 tímov, v ktorých bolo spolu 24 súťažiacich. Veríme, že táto myšlienka osloví v tomto roku viac organizácií a firiem z nášho mesta.

Súťaž bude prebiehať od 1. mája do 31. mája 2016 a je určená tímom - zamestnancom rovnakej firmy, inštitúcie, úradu alebo pracovisku v danom meste.

Tím sa môže skladať z dvoch, až štyroch členov, ktorí sú v čase trvania súťaže zamestnancami firmy, pod ktorej číslom IČO sa tím zaregistruje.

 

Súťažné družstvá sa môžu priamo zaregistrovať v termíne od 1.4. - 26.4. 2016 na stránke www.dopracenabicykli.eu, kde sa nachádza aj Štatút súťaže.

 

Koordinátor za mesto Bánovce nad Bebravou je Mgr. Maroš Nagy. O ďalších podrobnostiach súťaže sa  záujemcovia môžu informovať u koordinátora v budove MsÚ na Farskej ulici, alebo na čísle 038/7629149, prípadne mailom na adrese: nagy@banovce.sk


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka