Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

HONZA NEDVĚD: Návrat – 19. júna 2016

HONZA NEDVĚD: Návrat – 19. júna 2016Vytlačiť
 

Najznámejšieho českého folkového a trampského pesničkára Honza Nedvěda netreba predstavovať, veď jeho piesne môžete nájsť v detských čítankách. Tento rok oslávi Honza 50 rokov na scéne, počas ktorých hral rôzne žánre v rôznych formáciách, až kým sa nenašiel vo svojej typickej pesničkárske polohe, ktorú dnes poznajú snáď všetci. Za tento čas vydal viac ako 20 albumov.

Po dvoch rokoch odmlky, kedy sa venoval predovšetkým skladaniu a odpočinku, sa rozhodol znovu sa postaviť na "dosky" a splniť želania svojich fanúšikov.

Na koncert v Bánovciach nad Bebravou sa môžete tešiť v nedeľu 19. júna 2016 o 19:00 h v Mestskom kultúrnom stredisku na sídlisku Sever. Vstupenky sú už v predaji priamo v MsKS, Informačnom centre a NS Atene.

Vstupné: 10 € v predpredaji, 12 € v deň konania

Viac informácií na www.kulturabn.sk alebo na tel. č. 038/760 30 16 a 0948 274 743

K spolupráci prizval dve skvelé hudobné osobnosti:

Jindra Koníř vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka. Bola mu odovzdaná za vynikajúci prínos umenia v oblasti hudby. Pôsobil v zahraničí s mnohými významnými osobnosťami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návrate do republiky doprevádzal niekoľko rokov s Honzom Nedvědom či Lenkou Filipovú.

Pavel Helan pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca relácie. V roku 2013 sa stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD i Bůh a vyšiel na prvé samostatné Ajfon tour. V roku 2015 bol hosťom Hradišťanu či Tomáša Klusa.

 

HONZA NEDVĚD: Návrat – 19. júna 2016


 
 

dnes je: 25.8.2019

meniny má: Ľudovít

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka