Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Tu žijem! 2016

Tu žijem! 2016Vytlačiť
 

Už po tretí raz sa spoločenské, kultúrne a športové organizácie pôsobiace na pôde mesta dali dohromady, aby privítali leto a prázdniny prezentáciou toho, čím celý školský rok žili.

Pripravujú bohatý dvojdňový program, ktorý bude v piatok 24. 6. sústredený predovšetkým na Námestí Ľudvíta Štúra, kde budú dopoludnia prebiehať športové a tanečné aktivity najmladších, aby ich podvečer a večer vystriedali starší kamaráti a ich hostia. Promenádnu atmosféru mesta podporia aj prevádzkovatelia reštaurácií okolo námestia, ktorí špeciálne pre tento večer ponúkajú rozšírené sedenie na terasách svojich podnikov, pričom miesto pri stole bude dobré rezervovať si vopred, pretože v ten večer bude celý stred mesta naozaj žiť pohybom, športom, bojovými umeniami, tancom a – hudbou. Pri príležitosti otvorenia kultúrneho leta sa bude súbežne koncertovať na troch pódiách a na záver večera zaznie aj Óda na radosť v podaní sedemdesiatčlenného orchestra.

Piatkový večerný program je zároveň pozvánkou na podujatia nasledujúceho dňa, ktoré sa v sobotu 25. 6. dopoludnia presunú do ŠHOKu a popoludní do ZUŠ DK na sídlisku Dubnička. Podrobné informácie nájdete na inernetových stránkach Mesta Bánovce nad Bebravou, CVČ, ŠHOK a ZUŠ DK. Príďte, veď – tu žijete, milí čitatelia.

Tu žijem! 2016


 
 

dnes je: 18.6.2019

meniny má: Vratislav

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

6. zasadnutie mestského zastupiteľstva

V stredu 19. júna 2019 o 14.30 h sa uskutoční 6. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka