Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Dostavba zimného štadióna pokračuje

Dostavba zimného štadióna pokračujeVytlačiť
 

Zimná sezóna 2015/2016 v Bánovciach začala informáciou o rozhodnutí mesta z obavy o zdravie a bezpečnosť občanov nespustiť prevádzku zimného štadióna. Hokejová aj korčuliarska verejnosť neskrývala svoje sklamanie. Mestu však záleží na dobudovaní obľúbeného športoviska, preto sa týmto problémom zaoberalo na aprílovom zasadnutí aj mestské zastupiteľstvo a na pokračovanie v stavbe vyčlenilo z rozpočtu mesta sumu 250 tis. Eur. V súčasnosti sa už rozbehla nová etapa stavebných prác.

Najviac finančných prostriedkov si vyžiada vybudovanie vzduchotechniky s odvlhčovacou jednotkou, vybudovanie havarijného odvetrávania a tiež uzatvorenie skeletu štadióna domontovaním okien a dverí.

Vedenie mesta je presvedčené, že sme na dobrej ceste k sprístupneniu zimného štadióna pre občanov mesta už v najbližšej zimnej sezóne. O rozhodnutí bude verejnosť včas informovaná.


 
 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka