Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Modernizácia verejného osvetlenia v meste Bánovce nad Bebravou

logo EU - MHSR.jpg

 

Mestu Bánovce nad Bebravou bol schválený projekt „Modernizácia verejného osvetlenia v meste Bánovce nad Bebravou“ z ministerstva Hospodárstva v rámci operačného programu KaHR -22VS-1501 Prioritná os 2 Energetika, opatrenia 2.2 Budovanie a modernizácia verejného osvetlenia pre mestá a obce a poskytovanie poradenstva v oblasti energetiky. Projekt je evidovaný v ITMS systéme pod č. 25120220606. Výška poskytnutého príspevku predstavuje sumu 437 849,79 Eur. Projekt je spolufinancovaný Európskym fondom reionálneho rozvoja.

Hlavným cieľom projektu je  modernizácia  verejného osvetlenia, ktorej technický stav bude plne zodpovedať všetkým prevádzkovým požiadavkám a technickým normám. Túto situáciu je možné vytvoriť novými technickými zariadeniami, ktoré budú spĺňať náročné požiadavky na efektivitu a údržbu celého zariadenia. Prevádzkou modernizovaného verejného osvetlenia sa v budúcnosti dosiahne úspora nákladov na prevádzku a údržbu. V rámci projektu sa vymenilo 438 starých  svetiel a doplnených bolo 148 nových svetiel spolu 586 svetiel. Projekt sa začal realizovať 12/2015 a bol ukončený 04/2016.


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka