Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Volebné obvody

Volebné obvody a okrsky v Bánovciach nad Bebravou

VOLEBNÝ OBVOD č. 1 - JUH = okrsok č. 1, 2
 

Volebný okrsok č. 1
volebná miestnosť: MsÚ, Farská ul. 464/3
patria sem ulice:
9. mája
Bernolákova
Družstevná
F. Urbánka
Farská
J. Bottu
J. Kačku
K štadiónu
Ľ. Podjavorinskej
Sasinkova
Vajanského nábrežie
Za valy

Volebný okrsok č. 2
volebná miestnosť: Centrum voľného času, Ul. A. Kmeťa
patria sem ulice:
A. Kmeťa
Hviezdoslavova
J. Jesenského
J. Kráľa
M. Urbana
Mlynská
Moyzesova
Murgašova
Námestie Ľ. Štúra
Palkovičova
Radlinského
Rokošská
SNP
Trenčianska cesta
Záfortňa

 


VOLEBNÝ OBVOD č. 2 - VÝCHOD = okrsok č. 3, 4 
 

Volebný okrsok č. 3
volebná miestnosť: I. Základná škola, Duklianska ul.
patria sem ulice:
A. Hlinku
Clementisova
Partizánska cesta
Pribinova
Rumunská

Volebný okrsok č. 4
volebná miestnosť: I. Základná škola, Duklianska ul.
patria sem ulice:
J. G. Tajovského
K Zornici
Na vŕštek
Textilná
Vystrkov

 


VOLEBNÝ OBVOD č. 3 - STRED = okrsok č. 5, 6 
 

Volebný okrsok č. 5
volebná miestnosť: Materská škola, Hollého ul.
patria sem ulice:
Hollého
Sládkovičova

Volebný okrsok č. 6
volebná miestnosť: II. Základná škola, Školská ulica
patria sem ulice:
J. Matušku
M. R. Štefánika
Strážovská
Školská

 


VOLEBNÝ OBVOD č. 4 - SEVER = okrsok č. 7, 8 
 

Volebný okrsok č. 7
volebná miestnosť: II. Základná škola, sídlisko Sever
patria sem ulice:
K nemocnici
K priehrade
Pažiť
Vodná nádrž

Volebný okrsok č. 8
volebná miestnosť: Materská škola, Ul. 5. apríla
patria sem ulice:
5.apríla
Cibislávska

 


VOLEBNÝ OBVOD č. 5 - DUBNIČKA = okrsok č. 9, 10, 11, 12, 13, 14
 

Volebný okrsok č. 9
volebná miestnosť: V. Základná škola, Gorazdova ul.
patria sem ulice:
Cyrila a Metoda
Gorazdova

Volebný okrsok č. 10
volebná miestnosť: V. Základná škola, Gorazdova ul.
patrí sem ulica:
Husitská

Volebný okrsok č. 11
volebná miestnosť: V. Základná škola, Gorazdova ul.
patria sem ulice:
Lúčna
Rastislavova
Slatinská
Žitná

Volebný okrsok č. 12
volebná miestnosť: VI. Základná škola, Komenského ul.
patria sem ulice:
Komenského
Mojmírova

Volebný okrsok č. 13
volebná miestnosť: VI. Základná škola, Komenského ul.
patria sem ulice:
Kukučínova
Matice slovenskej
Svätoplukova

Volebný okrsok č. 14
volebná miestnosť: VI. Základná škola, Komenského ul.
patria sem ulice:
A. Dubčeka
J. C. Hronského
Novomeského

 


VOLEBNÝ OBVOD č. 6 - BISKUPICE = okrsok č. 15
 

Volebný okrsok č. 15
volebná miestnosť: Budova občianskeho výboru Biskupice (kultúrny dom)
patrí sem:
mestská časť Biskupice

 


VOLEBNÝ OBVOD č. 7 - MALÉ CHLIEVANY = okrsok č. 16
 

Volebný okrsok č. 16
volebná miestnosť: Budova občianskeho výboru Malé Chlievany (kultúrny dom)
patria sem ulice:
Hečkova
Hrežďovská 1109, 1178, 1206, 1207, 1222, 1229, 1242, 1281, 1293,
I. Krasku
Jahodová
Lipová
Malé Chlievany
Radová
Topoľová

 

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 8 - DOLNÉ OZOROVCE = okrsok č. 17
 

Volebný okrsok č. 17
volebná miestnosť: Budova občianskeho výboru Dolné Ozorovce (kaštieľ)
patria sem ulice:
Hrežďovská 797, 798, 799, 800, 801, 802, 1090, 1223
Inovecká
K cintorínu
Kpt. Jaroša
Ku splavu
Ozorovská hlavná
Ozorovská nová
Potočná
Za kaštieľom

 

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 9 - HORNÉ OZOROVCE = okrsok č. 18
 

Volebný okrsok č. 18
volebná miestnosť: Budova občianskeho výboru Horné Ozorovce
patrí sem:
mestská časť Horné Ozorovce


 
Zaradenie ulíc do okrskov:
"Názov ulicečíslo okrsku"
"5. apríla8"
"9. mája1"
"A.Hlinku3"
"A.Kmeťa2"
"Alexandra Dubčeka14"
"Bernolákova1"
"Biskupice15"
"Cibislavská8"
"Clementisova3"
"Cyrila a Metoda9"
"Družstevná1"
"F.Urbánka1"
"Farská1"
"Gorazdova9"
"Hečkova16"
"Hollého5"
"Horné Ozorovce18"
"Hrežďovská16 a 17"
"Husitská10"
"Hviezdoslavova2"
"I.Krasku16"
"Inovecká17"
"J.Bottu1"
"J.C.Hronského14"
"J.G.Tajovského4"
"J.Jesenského2"
"J.Kačku1"
"J.Kráľa2"
"J.Matušku6"
"Jahodová16"
"K cintorínu17"
"K nemocnici7"
"K priehrade7"
"K štadiónu1"
"K Zornici4"
"Komenského12"
"Kpt.Jaroša17"
"Ku splavu17"
"Kukučínova13"
"Lipová16"
"Lúčna11"
"M.R.Štefánika6"
"Malé Chlievany16"
"Matice slovenskej13"
"Mila Urbana2"
"Mlynská2"
"Mojmírova12"
"Moyzesova2"
"Murgašova2"
"Na vŕštek4"
"Nám.Ľ.Štúra2"
"Novomeského14"
"Oz. hlavná17"
"Oz. nová17"
"Palkovičova2"
"Partizánska3"
"Pažiť7"
"Podjavorinskej1"
"Potočná17"
"Pribinova3"
"Radlinského2"
"Radová16"
"Rastislavova11"
"Rokošská2"
"Rumunská3"
"Sasinkova1"
"Sládkovičova5"
"Slatinská11"
"SNP2"
"Strážovská6"
"Svätoplukova13"
"Školská6"
"Textilná4"
"Topoľová16"
"Trenčianska cesta2"
"Vajanského nábr.1"
"Vodná nádrž7"
"Výstrkov4"
"Za Valy1"
"Za kaštieľom17"
"Záfortňa2"
"Žitná11"

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka