Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Štatistické zisťovanie – ŠÚ SR

Štatistické zisťovanie – ŠÚ SRVytlačiť
 

Štatistický úrad Slovenskej republiky – pracovisko v Trenčíne oznamuje občanom, že mesto Bánovce nad Bebravou bolo zaradené medzi mestá a obce, v ktorých bude Štatistický úrad Slovenskej republiky uskutočňovať zisťovania na získanie informácií o štruktúre, výške a vývoji príjmov fyzických osôb v rôznych typoch domácností. Zisťovanie sa v našom meste  uskutoční

od 1. februára 2017 do 30. apríla 2017.

Výsledky zisťovania sa využijú na zabezpečenie potrieb informačného systému Štatistického úradu SR, požiadaviek ministerstiev a štátnych organizácií, osobitne na poskytnutie údajov na účely posudzovania úprav súm životného minima.

Pracovník poverený funkciou opytovateľa je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. V prípade akýchkoľvek informácií kontaktujte tel. číslo 032/7460292.

Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, budú anonymné a použité výlučne na štatistické účely.


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka