Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Výzva mesta

Výzva mestaVytlačiť
 

logo mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou týmto vyzýva podnikateľské subjekty - prevádzky obchodu a služieb, reštauračného alebo stravovacieho zariadenia, prevádzky s hudobnou produkciou, prevádzky reštauračného, pohostinského a zábavného charakteru bez hudobnej produkcie, prevádzky herní a kasín a ostatné prevádzky na dodržiavanie Všeobecne záväzného nariadenia (VZN) mesta č.52 o čase predaja, poskytovaní služieb a označení prevádzok.

Novozriadené prevádzky vyzýva, aby pred otvorením nahlásili údaje potrebné k vyrúbeniu poplatku za komunálne odpady na oddelenie daní a poplatkov. Ďalej tiež vyzýva, aby oznámenie o prevádzkovom čase a čas predaja v prevádzkach, nahlásili na oddelení životného prostredia, dopravy, obchodu a služieb.

Prevádzky sú tiež v zmysle VZN č.52 povinné písomne oznámiť prechodné uzatvorenie prevádzky, ukončenie činnosti prevádzky, resp. jej zrušenie, kde je prevádzkovateľ povinný neodkladne, najneskôr sedem dní pred zrušením prevádzkarne, písomne informovať mesto.

Na základe vyššie uvedeného budú v prevádzkach priebežne vykonávané kontroly za účelom dodržiavania príslušných VZN mesta.

Tlačová správa


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka