Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Opatrenia mesta k letným horúčavám

Opatrenia mesta k letným horúčavámVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou informuje občanov, že počas aktuálnych letných horúčav, pre dodržiavanie pitného režimu,  zabezpečilo sponzorsky pitnú vodu z cisterny umiestnenej na Nám. Ľ. Štúra. K dispozícii je tiež pitná voda zo studne pred Okresným úradom.  Súčasne je zabezpečená aj v Kancelárii prvého kontaktu, ktorý sa nachádza vo dvore budovy mestského úradu. Mesto ďalej zabezpečilo polievanie ulíc vodou kvôli ochladzovaniu prostredia.

V súvislosti s aktuálnymi vysokými teplotami, vyzýva k ohľaduplnosti najmä k starším a osamelo žijúcim osobám. Sociálne oddelenie si v tejto oblasti plní svoje povinnosti, ale výzvu k pomoci považuje za svoju morálnu povinnosť.

Taktiež upozorňuje majiteľov psov (najmä deti a mládež), aby sa vyhýbali ich dlhému venčeniu počas najvyšších teplôt a zabezpečili im stály prísun čerstvej a chladnej vody.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka