Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike v okolí Bánoviec

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike v okolí BánoviecVytlačiť
 

Klub xRoad Bánovce nad Bebravou a TJ Slávia športové gymnázium Trenčín organizujú  Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike. Toto významné cyklopodujatie sa bude konať vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja a mesta Bánovce nad Bebravou.

V sobotu 28. 7. 2018 je od 13:00 h pripravená časovka jednotlivcov v obci Podlužany po obec Timoradza. Premávka na trati pretekov bude obmedzená, prejazd bude povolený v čase od 14:30 do 15:30 h. Aby sme všetci prispeli k hladkému priebehu pretekov, prosíme o dodržiavanie pokynov polície a organizátorov.

V nedeľu 29. 7. 2018 je naplánovaný pretek jednotlivcov aj z kategórie Elite v obci Zlatníky so štartom o 10:00 h. Okruh je dlhý 21 km a prechádza obcami Zlatníky, Cimenná, Držkovce, Dvorec, Veľké Chlievany, Otrhánky, Halačovce, Pochabany, Hoste a končí v Zlatníkoch. Premávka bude povolená len v smere okruhu a verejná autobusová doprava počas pretekov nebude premávať. Očakávame viac ako 450 štartujúcich nielen zo Slovenska ale aj zahraničia, nebudú chýbať ani známe tváre slovenského pohára. Príďte podporiť domácich pretekárov a užiť si pekný športový víkend s majstrovskou cyklistikou. 

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike v okolí Bánoviec


 
 

dnes je: 24.9.2019

meniny má: Ľuboš, Ľubor

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka