Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Dôvody porúch verejného osvetlenia

Dôvody porúch verejného osvetleniaVytlačiť
 

Erb mesta Bánovce nad BebravouMesto Bánovce nad Bebravou reaguje na podnety občanov, ktorí nahlásili nefunkčnosť osvetlenia na uliciach Moyzesova a Družstevná. Poruchy vznikajú  v podzemnom vedení, ktoré nebolo rekonštruované v rámci prvej fázy rozsiahleho projektu. 

Ako bolo už v predchádzajúcich tlačových správach mesta uvedené, presné miesta porúch na týchto rozvodoch je niekedy ťažšie nájsť. Opravy preto trvajú dlhšie. Mesto má v pláne vyhľadať najkritickejšie miesta podzemného vedenia a pripraviť plán ďalších rekonštrukcií. Tento zámer bol aj v navrhovanej projektovej verzii vedenia mesta, tzn. pôvodne mala byť realizovaná kompletná rekonštrukcia verejného osvetlenia. Táto  však nebola schválená zastupiteľstvom.

Projektový zámer by si bol vyžiadal vyššie finančné prostriedky, následne by sme však ušetrili na údržbe verejného osvetlenia. Napriek uvedenému mesto ubezpečuje občanov, že akékoľvek poruchy sa snaží odstrániť v čo najkratšom čase. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňuje.

Tlačová správa mesta


 
 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

webygroup
ÚvodÚvodná stránka