Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Priebeh rekonštrukcie Materskej školy na Ul. 9. mája

Priebeh rekonštrukcie Materskej školy na Ul. 9. májaVytlačiť
 

logo 9 maj MS.jpg

V rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia so špecifickým cieľom zníženia spotreby energie pri prevádzke verejných budov, bol mestu Bánovce nad Bebravou schválený projekt „Zníženie energetickej náročnosti MŠ 9.mája Bánovce nad Bebravou“.

Hlavnými cieľmi projektu, ktorého realizácia začala 16. apríla 2018, je rekonštrukcia obvodového plášťa, strešného plášťa, výmena okien ako i ďalšie rekonštrukčné práce vedúce k zlepšeným teplotechnickým charakteristikám objektov materskej školy, ktorá bola vybudovaná v roku 1967.

Zvonku už možno pozorovať ukončovanie zateplenia, osadené plastové okná i novú farebnú fasádu jednotlivých blokov. Najvýznamnejším novým prvkom interiéru je rekuperačný systém, ktorý zabezpečí nielen úsporu energií, ale aj čistejší vzduch v triedach a efektívne vetranie.  Bolo osadené nové osvetlenie a upravené nevyhovujúce elektroinštalácie.  V záujme komplexnej rekonštrukcie mesto vyčlenilo prostriedky z rozpočtu na vymaľovanie interiéru a výmenu radiátorov.

Priebeh rekonštrukčných prác v materskej škole sa chýli ku koncu. V septembri deti nastúpia do vynovených a čistých priestorov.


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka