Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Obývačka pod platanom v auguste

Obývačka pod platanom v augusteVytlačiť
 

Pravidelné letné stretnutia venované literatúre na bánovskom námestí pokračujú aj v auguste. Spoločne s iniciatívou Prečítané leto sa zapojíme do čítania a iných aktivít.

V stredu 22. augusta od 16:00 h sa  venujeme téme MESTO. Deti sa môžu tešiť na aktivity, pri ktorých sa niečo naučia o našom meste. Tentokrát bude hosťom Martin Daniš, ktorý napísal knihu "O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády“. Niečo nám o sebe porozpráva a môžete sa tešiť aj na divadielko. Podľa príbehu z knižky sa spolu s deťmi zahráme.

Posledné podujatie v Obývačke pod platanom sa uskutoční vo štvrtok 30. augusta. Spoločne sa poslednýkrát začítame do knižiek a budeme prekonávať ODVAHU vďaka pripraveným aktivitám. Tentokrát bude hosťom Diana Mašlejová. Mladá slovenská spisovateľka, literárna publicistka, popularizátorka detskej literatúry a rozprávkarka. Vydala dve knihy poviedok pre dospelých (Aj o vetre, Maják), dve rozprávkové knihy pre detského čitateľa (Tajný cirkus a V modrej izbičke). V roku 2017 autorke vychádza prvá audiokniha na motívy rozprávky V modrej izbičke (vydavateľstvo Real Music House), ktorú načítal obľúbený hudobník, spisovateľ a redaktor Pišta Vandal Chrappa. Najnovšou knihou Diany Mašlejovej je rozprávka Stratený zajko v Paríži (vydavateľstvo Albatros).

 
Nezabudnite, stretneme sa o 16:00 pri aktivitách a o 17:00 na vás čaká náš hosť.

Obývačka pod platanom v auguste


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka