Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Rozvoj bánovského hokeja

Rozvoj bánovského hokejaVytlačiť
 

IMG_3383.JPGRegionálny manažér Slovenského zväzu ľadového hokeja pre trenčiansky región a predseda komisie Rozvojového centra hokejového regiónu Trenčín Richard Pavlikovský sa stretol s primátorkou mesta Rudolfou Novotnou, zástupcami mesta a bánovského hokejového klubu, aby spolu zhodnotili súčasný stav hokeja v našom meste.

Bývalý profesionálny hokejista Pavlikovský predstavil koncepciu rozvoja hokeja na krajskej úrovni, v rámci ktorej sa už rozbehli aktivity a projekty, ako napr. Hokejová akadémia či Centrum športovania pri základných školách. Programy sú zamerané na podporu pravidelných tréningov hokejových klubov no zároveň aj na všeobecnú výučbu korčuľovania žiakov, napr. v rámci popoludňajších družín. Prvé kroky v tomto smere by sa v našom meste mohli uskutočniť už s príchodom nového školského roka.

SZĽH vie byť nápomocný i zdieľaním informácií a výziev na projekty, čo môže pomôcť pri obstarávaní zariadení, napr. potrebnej novej rolby, prípadne pri zabezpečení energeticky úspornejšieho osvetlenia či chladenia.

Od rokovacieho stola sa zúčastnení presunuli na obhliadku zimného štadióna.

IMG_3371.JPG

 

(mr)

 


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka