Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Rozvoj bánovského hokeja

Rozvoj bánovského hokejaVytlačiť
 

IMG_3383.JPGRegionálny manažér Slovenského zväzu ľadového hokeja pre trenčiansky región a predseda komisie Rozvojového centra hokejového regiónu Trenčín Richard Pavlikovský sa stretol s primátorkou mesta Rudolfou Novotnou, zástupcami mesta a bánovského hokejového klubu, aby spolu zhodnotili súčasný stav hokeja v našom meste.

Bývalý profesionálny hokejista Pavlikovský predstavil koncepciu rozvoja hokeja na krajskej úrovni, v rámci ktorej sa už rozbehli aktivity a projekty, ako napr. Hokejová akadémia či Centrum športovania pri základných školách. Programy sú zamerané na podporu pravidelných tréningov hokejových klubov no zároveň aj na všeobecnú výučbu korčuľovania žiakov, napr. v rámci popoludňajších družín. Prvé kroky v tomto smere by sa v našom meste mohli uskutočniť už s príchodom nového školského roka.

SZĽH vie byť nápomocný i zdieľaním informácií a výziev na projekty, čo môže pomôcť pri obstarávaní zariadení, napr. potrebnej novej rolby, prípadne pri zabezpečení energeticky úspornejšieho osvetlenia či chladenia.

Od rokovacieho stola sa zúčastnení presunuli na obhliadku zimného štadióna.

IMG_3371.JPG

 

(mr)

 


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

 Bánovské noviny - reklama

Živý prenos z MsZ

 MsZ – živý prenos

8. zasadnutie mestského zastupiteľstva (MsZ)

V stredu 23. októbra 2019 o 14.30 h sa uskutoční 8. zasadnutie MsZ v spoločenskej sále MsKS, Ul. J. Matušku 766/19 v Bánovciach nad Bebravou

ÚDRŽBA CIEST A TRÁVNATÝCH PLÔCH

nahlasovanie podnetov

 Parkovanie v meste
Združenie informatikov samospráv Slovenska
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Naše mesto kliká zodpovedne.sk
 Rádio WOW
Združená linka pomoc.sk
Projekt OVCE.sk

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka