Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Mobilný zber elektroodpadu

Mobilný zber elektroodpaduVytlačiť
 

V sobotu 27. apríla 2019 obyvateľom Bánoviec nad Bebravou bezplatne odvezieme nepotrebné spotrebiče na ekologickú recykláciu.

Po novom sa nebudú odoberať staré TV a monitory.

I naďalej platí, že občan môže svoj odpad bezplatne odovzdať celoročne na Zbernom dvore.

AKO NA TO?

Najneskôr do 25. apríla 2019 kontaktujte Mestský úrad Bánovce nad Bebravou:    

  • počas úradných hodín na tel. čísle: 038/7629141
  • non-stop e-mailom: balaz@banovce.sk
                                   cacko@banovce.sk  

Nahláste nasledovné údaje: meno, priezvisko, telefonický kontakt a presnú adresu, z ktorej potrebujete spotrebiče odviezť.

V deň zberu 27. apríla 2019 do 8:00 hod. ráno vyložte elektroodpad  do vchodu bytového domu resp. za bránu rodinného domu.

Spotrebiče nevykladajte na ulicu. Mohli by ich vziať nelegálni zberači, neodborne ich rozobrať, nepredajné komponenty odhodiť a prispieť tak k vzniku čiernych skládok vo vašom okolí. Aby sme v priebehu dňa stihli odviezť spotrebiče zo všetkých nahlásených adries, elektroodpad nevynášame z bytov, pivníc či povál.

Ak sa nám nepodarí od prevziať váš nahlásený elektroodpad do 16:00 hod., kontaktujte do 16:30 linku zberu: 0911 250 211.

                                                                                                               

Mesto Bánovce nad Bebravou informuje, že osobné údaje občanov spracováva ako  sprostredkovateľ  v mene ENVIDOMU - Združenia výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu, a to len za účelom vykonania mobilného zberu elektroodpadu.


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka