Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Medzinárodný prieskum agentúry Median SK

Medzinárodný prieskum agentúry Median SKVytlačiť
 

Slovenská nezávislá spoločnosť MEDIAN SK v súčasnosti vykonáva medzinárodný prieskum s názvom Vaše práva – povedzte nám, čo je pre vás dôležité! Cieľom je zhromaždiť informácie o skúsenostiach a názoroch ľudí týkajúcich sa základných ľudských práv. Na základe dát vyzbieraných z 28 členských štátov, bude možné porovnať povedomie o ľudských právach naprieč Európskou úniou.

Prieskum sa bude realizovať v období od konca apríla do polovice júla roka 2019. Aj v našom meste boli náhodne vybrané byty či domy, aby sa jeden člen domácnosti zúčastnil tohto prieskumu. Dopytovanie trvá približne 45 minút a prebieha prevažne formou rozhovoru, avšak niektoré časti môže vyplniť priamo sám respondent. Otázky sa týkajú problémov na Slovensku, služieb v oblasti bydliska alebo osobných skúseností s porušovaním práv alebo diskrimináciou. Odpovede sú úplne anonymné, všetky údaje budú použité len v rámci súhrnných údajov a je vylúčené akékoľvek zneužitie osobných informácií. Svojou účasťou vo výskume sa domácnosti k ničomu nezaväzujú. Ďalšie informácie o výskume agentúry MEDIAN SK môžete získať na telefónnom čísle +421 914 111 173 alebo na adrese vase.prava@median.sk.

 


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka