Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Kultúrne leto 2019 - Na ľudovú nôtu 8.9. (nedeľa) 18:00

Kultúrne leto 2019 - Na ľudovú nôtu 8.9. (nedeľa) 18:00Vytlačiť
 

V nedeľu v mestskom parku Bánovce nad Bebravou - www.kulturabn.sk.
V prípade nepriaznivého počasia sa program uskutoční v mestskom kultúrnom stredisku.

leto2019.jpgSpolu nám to ladí  23.6. (nedeľa)     18:30

Jedinečné spojenie kvalitnej rockovej hudby a pútavých tanečných vystúpení? Že to naozaj funguje, vám predvedú tanečné zoskupenia Ars Akademy, Muzeta a hudobná skupina Tí oní. Sú talentovaní, ambiciózni a sú naši! Presvedčte sa sami.

Slovenský kvartet Márie Rehákovej  7.7. (nedeľa)      18:30

Vystúpenie mladej jazzovej flautistky a speváčky Márie Rehákovej s doprovodom stálic slovenskej hudobnej scény Tibora Felediho ( klavír), Juraja Grigláka ( kontrabas) a Mariána Ševčíka ( bicie), rozhodne sľubuje veľký kultúrny zážitok. Nenechajte si ho ujsť!

Folkové mámenie 21.7. (nedeľa)     18:30

Folk je na Slovensku veľmi obľúbeným hudobným žánrom. Nie je tu však veľa kapiel, ktoré hrajú svoje originálne piesne. Skupina KaTea je však jednou z nich. Rozhodne sa oplatí, prísť si ju vypočuť!

Majstri dychu 11.8. (nedeľa)      18:00

Dychová hudba Borovienka sa postará o váš ideálny nedeľný večer. Príďte si zatancovať, alebo len tak oddýchnuť pri pesničkách, ktoré prežili mnohé generácie. Preto sú právom považované za jeden z pokladov našej kultúry.

Villa Ben 17.8. (sobota)       10:00

Stredovek je historické obdobie opradené mnohými legendami. Nepremeškajte unikátnu príležitosť preniesť sa do čias hudby, ktorú dnes nehrajú v rádiách a poctivých remesiel, ktoré v sebe nesú čaro histórie. No a samozrejme rytierov. Dávnych symbolov odvahy a gentlemanských spôsobov.

Teátro Tatro a jeho šapitó  25.8. (nedeľa)     16:00

Kde bolo, tam bolo, žila raz jedna Červená čiapočka... Tento príbeh pozná snáď každý. Avšak v unikátnom prostredí vyznie ešte pútavejšie ako nám ho rozprávali staré mamy. Príďte sa skryť pod šapitó a pozrieť si rozprávku. Jej stvárnenie určite zaujme malých i veľkých.

Na ľudovú nôtu 8.9. (nedeľa)     18:00

Východné Slovensko je známe svojou úprimnosťou, srdečnosťou a temperamentom. Ideálnu kombináciu všetkých týchto jeho vlastností vám predvedie Ľudová hudba Dribna. Príďte sa rozlúčiť s letom, tak ako sa patrí!


 
 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka