Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Zariadenie na výrobu gumového regenerátu - informácia

Zariadenie na výrobu gumového regenerátu - informáciaVytlačiť
 

Dňa 14. 3. 2016 bola na Ministerstve životného prostredia Slovenskej republiky so sídlom v Bratislave (ďalej len MŽP SR) osobne odovzdaná petícia s 4 904 podpismi občanov nášho mesta, vo veci nesúhlasu s realizáciou navrhovanej činnosti - zámeru "Zariadenia na výrobu gumového regenerátu v Bánovciach nad Bebravou". Zároveň boli prostredníctvom dotknutej obce Mesta Bánovce nad Bebravou na MŽP SR osobne odovzdané taktiež individuálne pripomienky verejnosti.

S petíciou, pripomienkami verejnosti ako aj s pripomienkami a záväznými stanoviskami príslušných a dotknutých orgánov sa bude zaoberať MŽP SR, ktoré v danej veci zvolalo dňa 22.03. 2016 pracovné stretnutie. Predmetom pracovného stretnutia, ktoré bude prebiehať na pôde ministerstva v Bratislave, bude prerokovanie rozsahu hodnotenia a časového harmonogramu k navrhovanej činnosti predmetného zámeru. Pozvánku obdržal navrhovateľ činnosti IMPEXCO AGENCIES, s.r.o., Jurová 78, 930 04 Baka, Mesto Bánovce nad Bebravou, Okresný úrad Bánovce nad Bebravou, odbor starostlivosti o životné prostredie, Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trenčíne a MŽP SR, odbor odpadového hospodárstva. V danej veci Vás budeme priebežne informovať.

 

Mesto Bánovce nad Bebravou

 


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka