Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Informovanie o začatých správnych konaniach na úseku ochrany prírody a krajiny

Podľa § 82 odsek 7 zákona č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších zmien a právnych predpisov (ďalej len zákon) Vás týmto Mesto Bánovce nad Bebravou, ktoré vykonáva v prvom stupni štátnu správu vo veciach ochrany drevín v rozsahu ustanovenom zákonom, upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.

Potvrdenie záujmu byť účastníkom v konkrétnom správnom konaní je potrebné doručiť buď písomne na adresu: Mesto Bánovce nad Bebravou, Nám. Ľ: Štúra 1/1, 957 01 Bánovce nad Bebravou alebo elektronicky na adresu: lubor.cacko@banovce.sk alebo peter.balaz@banovce.sk v lehote piatich pracovných dní od zverejnenia informácie.


 

Začaté správne konania

Začaté správne konanie č.: ŽP/2050/2019Vytlačiť
 

Martina Birská, J.Matušku 34/18, 957 01 Bánovce nad Bebravou požiadala dňa 12.08.2019 o vydanie súhlasu na výrub 1 ks lipa, ktorá rastie na pozemku, parc. „E“ č. 1047  (druh pozemku  Zastavaná plocha a nádvorie), ul. J.Matušku, k.ú. Bánovce nad Bebravou, pozemok v zastavanom území obce, pozemok vo vlastníctve Mesta Bánovce nad Bebravou, z dôvodu tienenia, upchávania rýn na bytovom dome, rozrastajúcich sa koreňov, ktoré tlačia na kanalizáciu a padania konárov na autá stojace na parkovisku.


 
 

dnes je: 18.8.2019

meniny má: Elena, Helena

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka