Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad BebravouHľadať
 
 

Zníženie energetickej náročnosti MŠ 9.mája Bánovce nad Bebravou

logo MŠ 9. máj

Mestu Bánovce nad Bebravou bol schválený projekt s názvom „Zníženie energetickej náročnosti MŠ 9.mája Bánovce nad Bebravou“ z Ministerstva životného prostredia v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia, Prioritná os 4. Energeticky efektívne nízkouhlíkové hospodárstvo vo všetkých sektoroch, Špecifický cieľ 4.3.1. Zníženie spotreby energie pri prevádzke verejných budov, Kód výzvy: OPKZP-PO4-SC431-2017-19. Projekt je evidovaný v ITMS systéme pod č. NFP310040G625. Výška poskytnutého príspevku predstavuje sumu 427 088,27 Eur. Projekt je spolufinancovaný z Európskych štrukturálnych a investičných fondov.

Realizácia projektu začala dňa 16. apríla 2018. Hlavným cieľom projektu je zníženie spotreby energie pri prevádzke verejných budov Materskej školy na ul. 9.mája v Bánovciach nad Bebravou prostredníctvom realizácie optimálnej kombinácie opatrení na úsporu energie vyplývajúcich z energetického auditu. Uvedený cieľ je v súlade so špecifickým cieľom výzvy 4.3.1. Zníženie spotreby energie pri prevádzke verejných budov, ako i s danými investičnými prioritami a prioritnou osou Operačného programu Kvalita životného prostredia (OP KŽP). Predmetom projektu sú najmä rekonštrukcia obvodového plášťa, strešného plášťa a výmena výplní otvorov, ako aj ďalšie rekonštrukčné práce vedúce k zlepšeným teplotechnickým charakteristikám objektov MŠ.


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster@banovce.sk

ÚvodÚvodná stránka